Як відрізнити хутро бобра ?

Хутро- як ювелірні прикраси або дорогоцінні камені. Воно дуже популярне, жінки всього світу готові витратити останні гроші за виріб з хутра і ще його часто підробляють. Найбажанішим подарунком для жінок є шуба з натурального хутра. Хутро бобра давно визнане одним з найцінніших, а шуби з нього виглядають не гірше норкових. Багато жінок бояться дізнатися про те, що їхня улюблена шубка підробка. Як відрізнити хутро бобра і не розчаруватися в улюбленій речі? При покупці шуби з хутра бобра варто знати кілька фактів які говорять про справжність хутра, щоб не попастися на хутро бобра не з бобра, а, наприклад, з кролика. Як відрізнити бобра від кролика? факти про хутро бобра:
Факт 1. На виробі з хутра бобра всередині на бірці буде написано beaver. Якщо ви не знайшли такої назви хутра, а замість нього виявили слова rebbit або rex - це свідчить про те, що шубка насправді з кролика, а не з бобра. У такому разі всі ваші звинувачення в обмані повинні бути спрямовані на продавця верхнього одягу, а не на виробника.
Факт 2. Шкурки бобра досить великі, в середньому розмір досягає 30-40 сантиметрів завширшки і 50-60 сантиметрів в довжину. При виборі шуби перевірте шви, якщо вони відповідають даним розмірами, значить це шкурки бобра, якщо менше, то швидше за все кролика або нутрії.
Факт 3. Якісні шкурки бобра мають білий колір міздри. Жовтий відтінок шкурки або хруст говорить про низький рівень якості шкурок. Такий виріб не прослужать вам довго. Вона повинна бути щільною і еластичною. Занадто тонка міздра дає вам привід засумніватися у відповідності хутра, швидше за все це шкурки кролика.
Факт 4. Якщо подути на шкурку бобра, то ви помітите, що його ворс практично не продувається. Хутро кролика навпаки легке і рідке, звертайте на це увагу.
Факт 5. Хутро бобра без особливих зусиль можна відрізнити на дотик при доторканні хутра. Хутро кролика більш рідке, ніжне і м'яке.
Факт 6. За вагою виробів, шуба з бобра важче. Вироби з кролика - легкі, через тонку міздру і легке хутро.
Факт 7. Хутро бобра добре відштовхує вологу. Удома ви можете перевірити виріб, злегка його намочивши. Хутро кролика швидко намокне і втратить свою форму, чого не скажеш про бобра. В цілому хутро бобра пухнастий з довгим ворсом. Природний колір бобрів може бути різних відтінків, від чорного кольору до світло-коричневого. Як відрізнити хутро бобра? Бобер відрізняється трьома основними якостями. Він дуже теплий, що не намокає і є дуже зносостійким. Шуба з хутра бобра коштує дорого. Виробів з такого матеріалу одиниці.

Информация о пользователе vognezar Сайт о котлах на дровах и строительстве котельных.